Laureaci

Lista laureatów konkursu Literacki Fenix, dane kontaktowe autorów są udostępniane tylko za ich zgodą przez organizatora konkursu.

X Literacki Fenix

  • Pierwsze Miejsce - Kacper Sumiński, I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie - "Łowy"
  • Drugie Miejsce - Jagoda Płatek, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. W. Broniewskiego w Strzelcach Opolskich - "Szaroskrzydła"
  • Trzecie Miejsce - Alicja Marynowicz, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Opolu - "Ta druga strona"

Wyróżnienia z kolei dostali:

  • Zuzanna Rzepkowska, I LO im. Adama Mickiewicza w Kluczborku - "Ciemna noc, głucha noc"
  • - Laura Mijal, Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu - "Złociste pióra"

IX Literacki Fenix

  • Pierwsze miejsce - Alicja Marynowicz, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Opolu - "Koszmar"
  • Drugie miejsce - Kacper Sumiński, Publiczne Licem Nr 1 w Namysłowie - "Sadzawka Życzeń"
  • Trzecie miejsce - Samuel Gidel, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 w Opolu - "Podwózka"

Wyróżnienia z kolei dostali:

  • Szymon Płuska, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 w Opolu - "Czerwone Słońce"
  • Sara Helscher, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Opolu - "Porządek i Chaos"

VIII Literacki Fenix

  • Pierwsze miejsce - Alicja Marynowicz, Publiczne Gimnazjum Nr 5/Liceum Ogólnokształcące nr VIII w Opolu - "Wiły"
  • Drugie miejsce - Dominika Grzesiak, Publiczne Licem Ogólnokształcące Nr 5 w Opolu - "Miska Pełna Mleka"
  • Trzecie miejsce - Adrianna Bischof, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 w Opolu - "1223"

Wyróżnienia z kolei dostali:

  • Szymon Płuska, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 w Opolu - "Jeden z Nich"
  • Jakub Dudek, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 w Opolu - "Płaczący Anioł"

 

VII Literacki Fenix

  • Pierwsze miejsce - Kacper Sumiński, Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie - "Bolesław Zapomniany"
  • Drugie miejsce - Adrianna Bischof, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 w Opolu - "Ośmiuset"
  • Trzecie miejsce - Maja Wróblewska, Publiczne Gimnazjum Nr 7 w Opolu - "Radio"

Wyróżnienia z kolei dostali:

  • Katarzyna Rapacz, Publiczne Liceum Nr 2 w Opolu - "Mister Torture"
  • Dominika Grzesiak, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 w Opolu - "Błazen" 

VI Literacki Fenix

  • Pierwsze miejsce - Szymon Płuska - "Las"
  • Drugie miejsce - Katarzyna Rapacz - "Manekin"
  • Trzecie miejsce - Kacper Sumiński - "Stara plaga"

Wyróżnienia z kolei dostali:

 

V Literacki Fenix

Wyróżnienia z kolei dostali:

IV Literacki Fenix

III Literacki Fenix

II Literacki Fenix Druga edycja konkursu przyciągnęła dużo więcej chętnych do udziału. Oto lista nagrodzonych:

I Literacki Fenix

Wyróżnienia z kolei dostali: