Prace

Zgłoszone prace konkursowe, opublikowane za zgodą ich autorów, dane kontaktowe autorów są udostępniane tylko za ich zgodą przez organizatora konkursu.

IX Edycja Konkursu Literacki Fenix

  • Mikołaj Bartnicki, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu - Hellluva

  • Alicja Derda, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu - Historia Ziemi

  • Weronika Drobisz , Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Opolu - Przeznaczona na śmierć

  • Dominika Działowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Opolu - Zakazany Gatunek

  • Wacławczyk Ewa, Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica - Oddaj mi to

  • Antonina Glapa, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Opolu - Egipski Lek

  • Zuzanna Górecka, Zespół szkół w Tułowicach - Międzygwiezdni Gladiatorzy

  • Paulina Gruszecka, Publiczne Liceum Ogolnokształcące nr 1 w Opolu - W świecie którego nie było

  • Agnieszka Hanulewicz, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IV w Opolu - Demon

  • Maciej Hanypsiak, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Opolu - Onyks Pełen Mroku

  • Marta Harz, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im.kadeta Zygmunta Kuczyńskiego w Kędzierzynie-Koźlu - Dębowe myśli

  • Zuzanna Jończyk, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu - Klucze Świata

  • Jessica Kleczkowska, Publiczne Gimnazjum im .kard.Stefana Wyszyńskiego w  Zdzieszowicach - Bestia

  • Dominik Kobinski, Liceum Ogólnokształcące imienia Władysława Broniewskiego w Strzelcach Opolskich - Zamek Czasu

  • Julia Kowalczyk, Publiczne Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego - Szkarłatna Noc

  • Zuzanna Kruppa, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu - Wiedźminka

  • Dariusz Kucharek, Publiczne Liceum Ogolnokształcące nr 1 w Opolu - Ostatnia Ścieżka

  • Patrycja Lupa, Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu - Dziecko Początku

  • Mateusz Łukowski, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr.9 w Opolu - Król z Tragedii

  • Kolender Marek, Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu - Eneida Kosmiczna

  • Gabriela Matkowska, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamiennej - Przebudzenie Mocy

  • Oliwia Mendel, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Opolu - Artemisia Vulgaris

  • Julia Pasoń, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu - Tajemnica Kaduka

  • Anna Rzepiak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu - Senna metamorfoza

  • Magdalena Sawicka, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr.9 w Opolu - Proszę, nie pozwól nam zniknąć

  • Paulina Segiet, Publiczna Szkoła Podstawowa w Zagwiździu - Tajemnice Starej Księgi

  • Jan Skoumal, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach - Oko Cyklonu

  • Marta Stasiak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. kadeta Zygmunta Kuczyńskiego w Kędzierzynie-Koźlu - Samhain

  • Natalia Szczegielniak, Publiczne Gimnazjum nr 7 - Następczyni córki galaktyki

  • Martyna Szymańska, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr.9 w Opolu - Magiczny Owoc

  • Paulina  Tazbir, Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Gogolinie - Magia Duszy

  • Zuzanna Tryczyńska, Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zdzieszowicach - Polarny Chłód

  • Zuzanna Urbanik, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im.kadeta Zygmunta Kuczyńskiego w Kędzierzynie-Koźlu - Z pozoru

  • Daria Weidel, Szkoła Podstawowa nr 1 w Oleśnie - Karty

  • Zoofia Welka, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im.kadeta Zygmunta Kuczyńskiego w Kędzierzynie-Koźlu - Na Magicznym Wzgórzu

  • Julia Wojdyła, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu - Niewidzialny świat

VIII Edycja Konkursu Literacki Fenix

VII Edycja Konkursu Literacki Fenix - Motyw Opola

VI Edycja Konkursu Literacki Fenix

 

V Edycja Konkursu Literacki Fenix